advertise

درباره شرکت کیهان صنعت سپیدار (تراک ولوو)

شرکت کیهان صنعت سپیدار (تراک ولوو)؛ از آغاز تا امروز

شرکت کیهان صنعت سپیدار (تراک ولوو)؛ از آغاز تا امروز

داستان تراک ولو را می توان به سه دهه پیش برگرداند. روزی که مدیریت تراک ولوو آغاز کرد ورود به دنیای بی انتهای قطعات ولوو را. تیم مدیریت تراک ولوو به راستی راه های پر پیچ و خمی را پشت سر نهاد تا بتواند به درستی گذر کند از سنگلاخ ها و دره هایی که پیش روی خود می دید. هر چه مسیر با مشکلات و مصائب بیشتری مواجه می شد، انگیزه ای ایجاد می نمود تا تیم مدیریت تراک ولوو استوار تر گردد در پیمودن مسیری که آگاهانه در آن گام نهاده بود. همین امر موجب شد تا تراک ولوو به صورت مستمر در مسیر پیشرفت قرار گیرد و هر آنچه را در ذهن داشت به دست آورد. بی شک مهم ترین هدف در ذهن مدیریت تراک ولوو این بود که بتواند به خوبی اعتماد مشتریان و کاربران بیشمار خود را جلب کند. پس از گذشت سه دهه این امر محقق شده و تمامی مشتریان این شرکت به خوبی درک کرده اند تراک و.لوو تنها در پی کسب درآمد نبوده و نیست بلکه درصدد است تا بهترین ها را تقدیم رانندگان و تعمیرکاران کامیونت های ولوو کند. رمز پایداری را آموخته است شرکت تراک ولوو. از نظر مدیریت و تمامی تیم تراک ولوو، همراهی، اعتماد، و رضایت شما هموطنان عزیز بزرگترین سرمایه شرکت تراک ولو به شمار می آید.

دلایل برتری تراک ولوو

گارانتی محصولات

گارانتی محصولات

تراک ولوو تلاش کرده تا تمامی محصولات شرکت خود را با توجه به نوع مصرف به صورت صد در صد گارانتی کند تا اطمینان از خرید خود بیابید.

ضمانت اصالت کالا

ضمانت اصالت کالا

یکی از مواردی که به هنگام خرید از تراک ولوو می توانید اطمینان داشته باشید این است که تمامی محصولات دارای ضمانت اصالت کالا می باشند.

قیمت منصفانه و رقابتی

قیمت منصفانه و رقابتی

محصولات تراک ولو با توجه به کیفیت فوق العاده خود دارای بهترین قیمت ها و رقابتی ترین نرخ ها هستند تا تمامی هموطنان توان خرید را داشته باشند.

ژ 1-1
۰

پرسنل

ژ 1-2
۰

محصولات

ژ 1-3
۰

مشتریان ثابت

ژ 1-4
۰

تعداد شعب